Přijetí na školu

PRAVIDLA PŘIJETÍ NA ZŠ LOGOPEDICKOU

Vzhledem ke speciálnímu zaměření školy je podmínkou pro přijetí na ZŠ logopedickou doporučení školského poradenského zařízení (Speciálně pedagogického centra nebo Pedagogicko-psychologické poradny).

Základní škola logopedická – tel. kontakt +420 606 776 422.
Speciálně pedagogické centrum pro žáky s vadami řeči – tel. kontakt +420 725 923 298

Žáky do jednotlivých tříd přijímáme jak na začátku školního roku, tak i v jeho průběhu.

Návaznost učiva na běžnou základní školu je zajištěna.

V některých případech je žák přijímán na diagnostický pobyt. Po dobu diagnostického pobytu zůstává žákem kmenové základní školy.
ZŠ logopedická je určena pouze pro žáky, u kterých prokazatelně přetrvává logopedická vada, popřípadě specifické poruchy učení.

Klikněte na příslušnou třídu a otevře se vám seznam s pomůckami, které má mít každý žák:

Seznam pomůcek 1. ročník

Seznam pomůcek 2. ročník