Školní družina 4

Vychovatel

 

Kai Borys

kai.borys@neslhk.com

Naše družina

My jsme čtvrté oddělení,

s námi nikdy nuda není.

Od podzimu do jara

je tu dobrá nálada.

 
 
Naše oddělení je složeno ze dvou tříd druhého ročníku. Máme mezi sebou kluky i holčičky a je nám tak spolu prima, že některým se občas nechce ani odpoledne domů, protože si prý dost nepohráli s kamarády. Jsou mezi námi sportovci i umělci. Když počasí a program dovolí, snažíme se co nejvíc času trávit venku - ať už na školní zahradě, v okolí nebo při výletech po zajímavých místech Hradce Králové. Od září se nejvíc těšíme na karneval a na tradiční přespání v družině. Ráno nás najdete ve třídě 1.C, odpoledne v 5.C, kam se lze dozvonit i telefonem u hlavního vchodu, po třetí hodině odpoledne se pak znovu stěhujeme dolů a setkáváme s kamarády z jiných oddělení.

Aktuality družiny

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.