Plánujeme na březen

V pondělí 4. března nás ve školní družině navštíví muzikoterapeut Michal Štursa a v malé tělocvičně pro nás provede profesionální muzikoterapeutickou relaxací. Vybíráme na vstupné 55,- a děti si mohou přinést šátek.

ZMĚNA:

Další pondělí 11. března půjdeme pěšky do Hvězdárny a planetária. Program máme již objednaný a na výlet po vesmíru se těšíme. Vybíráme předem 60,- na vstup.

A pondělí 18.  také 23. března strávíme celé venku a věříme, že nás doprovodí již jaro. Budeme si hrát v lesoparku a také snad zkontrolujeme po zimě hřiště u lachtana.

POZOR – Všechny pondělní akce končí nejdříve v 16.00 hodin. Rodiče mají na výběr pouze možnost vyzvednout si děti po obědě, nebo pak až po akci. Prosíme o spolupráci a dodržování pondělního časového rozvrhu. Děti na akce potřebují vždy vhodné oblečení a svačinku a pití, ty nejlépe v batůžku, aby si je mohly nosit s sebou.