Co nás čeká v dubnu?

V pondělí 1.dubna začneme aktivně a to soubojem v bowlingu – a to není apríl! Na bowling vyjedeme autobusem do Malšovic. Vybíráme 20,- na pronájem drah.

V pondělí 8. dubna se vydáme lesoparkem na naše oblíbené hřiště u lachtana a pořádně si tam po zimě zařádíme na sluníčku.

V pátek 12. dubna proběhne na naší škole zápis budoucích  kamarádů prvňáčků a my, abychom ve škole nehlučeli, objednali jsme se na film do kina Cinestar. Budou nám promítat film o bláznivých, ale milých kamarádech Asterixovi a Obelixovi.  

Další pondělí 15. dubna nás očekávají na policii ČR, kde nám policisté budou povídat o své práci. 

Plánujeme také výpravu na tradiční Nábřeží vysokých škol, ale termín a čas upřesníme později. 

Na akce se těší vaše vychovatelka Radka Černohousová a prosím,  v pondělí na nás nespěchejte, vracíme se nejdříve v 16.00 hodin. Také připravte dětem  do šatny PODEPSANÉ oblečení na odpolední hraní venku.