Plánované akce na duben

I v dubnu jsme si přichystali pro děti pravidelné pondělní akce. Návrat vždy kolem 16 hodiny.

Na pondělí 1. 4. jsme pozváni na PČR do Malšovic, kde nám páni policisté budou vypravovat o své práci a také nám poví, jak se správně chovat v dopravě.

Pro velký úspěch si znovu půjdeme zahrát bowling do malšovického  A-sportu a to v pondělí 8. dubna. Vybíráme 20 Kč na pronájem drah.

V pátek 12. dubna proběhne na naší škole zápis budoucích prvňáčků. Abychom novým kamarádům dopřáli ničím nerušený zápis, objednali jsme se do kina Cinestar na film Asterix a tajemství kouzelného lektvaru.  Vybíráme 80 ,- Kč.

Na pondělí 15. 4. plánujeme zadovádět si na některém z dětských hřišť v okolí školy.

Pondělí 22. dubna – Velikonoční pondělí

Pondělí 29. dubna – ředitelské volno

Plánujeme také výpravu na tradiční Nábřeží vysokých škol, ale termín a čas upřesníme později.

Prosíme rodiče, aby dětem připravili do šatny podepsané oblečení na odpolední hraní venku.