Finále soutěže Mladý podnikatel v Praze – 8. C

V pondělí 13. května 2019 reprezentoval tým žáků ze třídy 8. C naši školu na republikovém finále projektu Učíme se podnikavosti. Zde obhajovaly mladé podnikavé osobnosti své projekty před odbornou porotou, davem učitelů a žáků a televizní kamerou. Náš tým – Hana Hamráková, Daniel Kavka, Daniel Morávek a Jakub Svášek – přijel do hlavního města představit projekt, který pomáhá dětem v hodinách čtení a zdravou formou propaguje důležitost logopedické péče. Žáci by rádi přepracovávali dlouhé příběhy z knížek a čítanek do komiksové podoby s důrazem na logopedickou průpravu (započali s komiksovým zpracováním příběhu o víle Amálce a obru Hrompacovi)! Děkujeme týmu za obhajobu, reprezentaci naší školy a důležitý životní krok.

Za celý tým Mgr. Simon Schwab a Mgr. Heda Klobasová

Posted in 8.C