Dýňové slavnosti 2019

Ve středu 16. října 2019 se celá škola ponořila do halloweenského dne – proběhla tradiční oslava svátků podzimu. V dopoledním programu se žáci s učiteli věnovali halloweenským tradicím, dlabali dýně, naučili se nová anglická slovíčka k tématu, pracovali s přírodním materiálem, četli si strašidelné příběhy. V 15 hodin odpoledne proběhlo zahájení slavností a vyhlášení výsledků soutěží O nejchutnější dýňovou pochoutku a O nejkrásnějšího dýňového bubáka. Svým vystoupením potěšily všechny návštěvníky děti ze školní družiny, básnicky zpracované vystoupení předvedli i žáci ze třídy 6. C. Celé odpoledne již nadále patřilo tvořivým dílnám, soutěžím o ceny, kavárně s občerstvením, trampolíně, skákacímu hradu nebo poslechu písniček. Díky příjemnému svitu slunečních paprsků se podzimní slavnosti vydařily a již nyní se těšíme na vánoční slavnosti!

Za celou školu Mgr. Simon Schwab