Příběh mojí rodiny, 28. 11. 2019

V tomto projektu pokračujeme již druhým rokem. Tentokrát jsme zvolili dvě zajímavá témata – „Příběh fotografie“ a „Místo, kde jsme se narodili a kde žijeme“. Společně s rodiči jsme se opět pustili do napínavého pátrání v rodinné historii. Výstupem projektu bylo vyprávění příběhu zachyceného na fotografii a zaznamenání míst narození a bydliště členů rodiny či nejbližších příbuzných do geografické mapy České republiky. Při popisování jednotlivých fotografií jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí z rodinného života svých spolužáků a prstem po mapě jsme se dostali téměř do všech krajů naší republiky a dokonce i na Slovensko. V závěrečných hodinách jsme s maminkou našeho spolužáka Tomáše Svobody vyráběli vánoční dekoraci. Projekt proběhl podle našich představ a odnesli jsme si z něj pozitivní pocit z dobře odvedené práce.

   

 

 

Posted in 4.D