Uplynulé akce školní družiny – III. oddělení

Omlouvám se za pozdní dodání akcí za uplynulé období. Akce listopad – leden:

4. 11. Bílá věž – společně s IV. oddělením jsme se vydali na výlet na Bílou věž. Všem se nám návštěva líbila, vyzkoušeli také dalekohledy umístěné ve věži a prozkoumali blízké okolí.

11. 11. Pohádkové odpoledne – dnešní den jsme si ve družině pustili pohádku Jak vycvičit draka 3, na které jsme se společně domluvili. Ve zbylém volném čase děti pouštěli různá parodická videa.

18. 11. Exkurze k hasičům – velmi vydařená exkurze k hasičům Hradec Králové. Spousty zajímavých a užitečných informací pro všechny. Zábavné momenty, jako ukázka sjíždění po hasičské tyči apod-.

25. 11. Procházka ke koním – na dnešní akci jsme se nevydali daleko. Vydali jsme se na procházku ke koním, kteří se pasou nedaleko ZŠ.

9. 12. Bowling – společně s IV: oddělením jsme se vydali do Podstrání na bowling. Zahráli jsme si 1 hodinu, v našem počtu jsme za tento čas bohužel nestihli dohrát 10 kol, proto příště určitě vyrazíme dříve. Akci jsme si stejně však všichni užili a potrénovali naše ,,bowlingové“ schopnosti.

16. 12. Adventní čtení – společné čtení všech oddělení družin. Dále hraní různých her a navození příjemné vánoční atmosféry.

23. 12. VOLNO

30. 12. VOLNO