Chemie 2

Milí žáci, vážení rodiče,

jelikož se Váš pobyt doma a učení se z domova prodlouží a nebude trvat pouze 14 dní, chci změnit způsob naší spolupráce tak, aby byla co nejefektivnější, a nemuseli jste si tisknout či opisovat zápisy a fotit domácí úkoly či je posílat v pdf.

Založím pro předměty přírodopis a chemie google učebnu a provedu vás postupně krok po kroku postupem, jakým budeme vzájemně spolupracovat. Ze začátku bude vše nové, ale později zjistíte, že tímto dojde k výraznému usnadnění vaší práce a zároveň zefektivnění formy výuky i přezkoušení.

Prvním krokem, který po Vás budu chtít je, aby si každý žák založil gmail ve formě:

příjmení.jméno@gmail.com    Ty z Vás, kteří již google účet mají pod jiným jménem, prosím, aby si založili ještě jeden a to v této formě přihlášení – budete pod ním pracovat v rámci google učebny.

Jako potvrzení, ze máte založený gmail, mi z něj prosím napište krátký email. Děkuji.

Pokud již máte vytvořený gmail dle vzoru k přírodopisu, netvořte další pro chemii.

Kdo by si nevěděl rady, níže přikládám odkazy na videa, která vás celým procesem povedou:

Google učebnu teprve připravuji, jakmile ji budu mít hotovou, dám Vám vědět. Prozatím Vám zasílám odkaz na webinář, který provází systémem google učebny, abyste mohli prozkoumat, jakým způsobem budeme spolupracovat a co Vás čeká:

Úkoly, které jste ode mě dostaly již zadané, mi prosím zašlete na email:

katerina.kozackova@zs-logopedicka.cz nejpozději do čtvrtka 26.3. 2020

Těším se na novou spolupráci s Vámi, s pozdravem

Kateřina Kozáčková