Matematika 23. – 27. 3.

TÝDEN:            23. – 27. 3.

PŘEDMĚT:       Matematika
TŘÍDA:              6.. C, D
UČEBNICE: (WEBOVÉ STRÁNKY APOD): Matematika 6 (SPN)
                                                                       www.rysava.websnadno.cz – na uvedené adrese kliknete na Matematika4 a vyberete: a)Převádění jednotek délky
                                                                                                                                                                                                                b)Převádění jednotek hmotnosti

ZADANÝ ÚKOL: 1.Procvičování převádění jednotek na uvedené stránce – doplnit, pak kliknout na tlačítko kontrola a zkontrolovat si, případně opravit chyby
                            2. Logické úlohy – pracovní list: vyřešte úlohy a výsledky mi pošlete do konce tohoto týdne, za 3 správně vyřešené úlohy máte jedničku!

Logicke_ulohy (1) prázdné

VÝSTUP (práce žáka): 1.Procvičení převádění jednotek délky a hmotnosti na uvedené www stránce.
                                      2.Vypracovaný pracovní list s logickými úlohami (poslat ke kontrole)

KONTAKT NA UČITELE: sarka.dostalova@zs-logopedicka.cz , v případě, že nemáte možnost poslat e-mail, lze i sms na číslo 723 671 941 (prosím nevolat),  zkontroluji po návratu do školy.
OSTATNÍ:             Úkoly se snažte vypracovávat samostatně (to znamená děti, ne rodiče :)).
                              Prosím posílejte mi pouze úkoly, u kterých to vyžaduji (ne ofocené výpisky apod.), ať se vzájemně nezahltíme.
                              Pokud byste měli nějaký problém, neváhejte mě kontaktovat. Společně vše jistě zvládneme.