Přírodopis 23. – 27. 3.

TÝDEN:               23. – 27. 3.

PŘEDMĚT:         Přírodopis
TŘÍDA:                8. C
UČEBNICE (WEBOVÉ STRÁNKY APOD): Do vyhledávače zadat: trávící soustava zš neplachovice ( nebo učebnice Přírodopis 8 str.66-69)
ZADANÝ ÚKOL: 1.Rychlotest kostra-vybrat správné odpovědi   Rychlotest kostra
                                2. Prostudovat prezentaci o trávící soustavě (nebo přečíst v učebnici)
                                 3. Zapsat si zápis (nebo vytisknout a nalepit)     Trávící soustava – zápis
VÝSTUP (práce žáka): 1.Vypracovat test na téma kostra, odpovědi poslat učiteli do konce tohoto týdne
                               2.Podívat se na prezentaci a zapsat si zápis
KONTAKT NA UČITELE: sarka.dostalova@zs-logopedicka.cz , v případě, že nemáte možnost poslat e-mail, lze i sms na číslo 723 671 941 (prosím nevolat), nebo zkontroluji po návratu do školy
OSTATNÍ:            Úkoly se snažte vypracovávat samostatně.
                              Prosím posílejte mi pouze úkoly, u kterých to vyžaduji, ne ofocené výpisky apod.
                              Pokud byste měli nějaký problém, neváhejte mě kontaktovat. Společně vše jistě zvládneme.

Posted in 8.C