Děti, zapojte se do soutěže

Mateřská škola Kamarád ve Veverkově ulici vyhlásila šestý ročník výtvarné soutěže, tentokrát na téma HMYZÍ ŘÍŠE. 

 

Zapojit se mohou všechny děti!

Kluci a holčičky, trávíte čas převážně doma, s vámi často i rodiče nebo prarodiče. A tak možná hledáte aktivity na každý den. Jednou z možností, jak tento čas využít, je ztvárnit cokoliv na téma Hmyzí říše. Můžete se doma pustit do tvoření, malování, kreslení a podobně. 

Soutěž je určena pro děti od jednoho do patnácti let, přičemž technika je libovolná. Je možná malba, kresba, koláž, komiks a podobně, nejlépe na formátu A3 nebo A4. 

Práce lze poslat poštou do MŠ Kamarád ve Veverkově ulici čp. 1495 nebo osobně do druhé budovy mateřinky umístěné ve vedlejší Hrubínově ulici 1529, kde bude u branky označená krabice pro vhazování prací. To vše do 5. června.

Výstavku školka nemůže kvůli stávající situaci zaručit, ovšem plánuje vystavení prací na webových stránkách MŠ Kamarád.

Pokud se někdo z vás rozhodně svůj obrázek do soutěže poslat, vyfoťte a pošlete ho své třídní paní učitelce, ze soutěžních prací uděláme výstavku také v naší základní škole.

HODNĚ ÚSPĚCHŮ A RADOSTI PŘI TVOŘENÍ, MILÉ DĚTI.

Za kolektiv ZŠL Petra Dvořáčková