První informace k nástupu do školy

Všichni zákonní zástupci žáků, kteří mají zájem o obědy ve školní jídelně od 25. května 2020, si prostudují informace k výdeji obědů (viz příloha 1). Dále každý rodinný zástupce žáka, který bude od 25. 5. navštěvovat školu, vyplní formulář (viz příloha 2), který bude odevzdán společně s oznámením o způsobu výuky v tištěné podobě. Datum bude upřesněn.

Příloha 1

Příloha 2

Oznámení o způsobu výuky

Rodiče, kteří budou doprovázet žáky NEVSTUPUJÍ do školy!!! Také upozorňujeme, že žáci nevstupují do školy s pocitem teploty, kašle či rýmy. V tomto případě musí neprodleně navštívit svého lékaře. V případě nových informací Vás budu i nadále informovat.

 

S pozdravem, 

Kábrtová

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj obrázku:

https://www.abicko.cz/galerie/precti-si-zabava/58578/kdy-zase-zacne-skola-a-jak-to-bude-ve-tride-nebo-v-jidelne?foto=0

Posted in 1.C