Roční příspěvek do Rady rodičů (300 Kč)

PATRON – Spolek rodičů a přátel školy ZŠ logopedická, z.s.

Spolek je samosprávný a dobrovolný svazek zákonných zástupců žáků a zástupců Základní školy logopedická, jejichž společným zájmem je podpora spolupráce mezi školou a zákonnými zástupci žáků školy.

Finanční prostředky získává spolek z příspěvků členů (tedy rodičů).

V tomto školním roce 2020/2021 byl na první schůzi rady rodičů dne 22.9.2020 odsouhlasen příspěvek ve stejné výši jako v předchozím roce, a to ve výši                                    300 Kč / dítě. V případě, že má rodič ve škole více dětí, platí příspěvek pouze jedenkrát.

Příspěvek prosím uhraďte na účet spolku: 2101675479 / 2010 nebo třídnímu učiteli, a to do 16. 10. 2020. V případě úhrady na účet spolku uveďte do poznámky jméno a příjemní dítěte a třídu.

Informace o použití finančních prostředků spolku a plánované výdaje jsou uváděny v zápisech z jednotlivých jednání spolku, které jsou dostupné na webových stránkách školy.

Všem děkujeme za podporu a pomoc, jak finanční tak i fyzickou a přejeme krásný školní rok 2020/2021.

Eva Adamcová, předsedkyně Spolku rodičů a ostatní členové