Akce družinky- ,,Hledáme talent‘‘!

Ve středu 22.9. ve družince proběhla soutěž- ‘‘Hledáme talent‘‘!

Každý si pro nás připravil své číslo. Vystoupilo nám tu mnoho zpěváků, básníků, malířů, kouzelníků a dokonce i gymnastek. Děti si vyzkoušely i roli moderátorů a diváků.  Naši soutěžící si zkusili vystupovat před publikem, i když to bylo pro některé náročné, nakonec to všichni zvládli na jedničku! Publikum bouřlivě tleskalo po celou dobu soutěže a soustředěně sledovalo vystoupení všech našich účastníků. Závěrem naší akce bylo slavnostní předání medailí, berušek a dobrot. Akci jsme si všichni moc užili a už se těšíme na další!  

 

 

                                                                                                                                                                                  Vendula Jírová, vychovatelka