Měsíc září ve družince

Hlásíme se za měsíc září! 🙂  Stihli jsme toho opravdu hodně. Vyráběli jsme záložky do našich knížek, muchomůrky z papíru, strom z našich obkreslených ručiček a také podzimní ježečky ze skládaného papíru.

Naučili jsme se logopedické říkanky na písmeno Č a R :

Čáp se učí číst,

už čte celý list.

Čítanku čet v zaujetí

jenom v kleče, milé děti.

 

Rýčem ryju jako krtek,

ten přede mnou rychle utek.

Ryju záhon pro růže,

Růženka mi pomůže!

 

Procvičovali jsme prstíčky i jazýček a hráli jsme nespočet her i na slovní zásobu. Dokonce jsme si zatancovali mazurku, která nás moc bavila.

Už se spolu těšíme na další měsíc, co nás všechno čeká!

 

                           

                                                                                                                                                                                                   Vendula Jírová, vychovatelka