Zdraví nás baví

V úterý 19. 10. 2021 proběhlo v naší třídě projektové vyučování s názvem ZDRAVÍ NÁS BAVÍ. Co jsme všechno dopoledne zažili?

První hodinu jsme absolvovali venku a na čtyřech stanovištích si ujasňovali, co je a co není zdravá potravina, co máme rádi, chutná nám, ale není to příliš zdravé, co bychom měli dát do našeho jídelníčku a co to ten jídelníček vlastně je. Ve třídě jsme potom vyplnili pracovní list a nakreslili krásné obrázky, které paní učitelky vystavily na nástěnku a zdobí školní chodbu. Zavařovali jsme (jako) ovoce a zeleninu. A na závěr jsme navštívili naši školní relaxační místnost – snoezelen a tam si pořádně odpočinuli. Byl to prima den, naučili jsme se mnoho nového o zdravé stravě a důležitosti relaxu a sportování. 1. C a paní učitelky Dvořáčková a Roháčková

 

Posted in 1.C