Řemeslnický den

V úterý 14. prosince 2021 proběhlo na naší škole projektové vyučování, které bylo zaměřeno na tvorbu vánočních výrobků. Každá třída vyráběla trochu něco jiného a nakonec se sešly velmi povedené výtvory z nejrůznějších materiálů, tvarů i velikostí. Děti se zaměřily na výrobu přáníček, svícnů, andělíčků, sněhuláků, svíček nebo adventních věnců. Ve třídách panovala příjemná atmosféra a bylo vidět, že Vánoce jsou už opravdu za dveřmi. K poslechu a na podporu tvořivosti hrály žákům vánoční písně a koledy. Všichni si vyrábění náramně užili a již se těší, až budou moci obdarovat své blízké. Tímto tvořivým vyučováním jsme podpořili zapojení naší školy do projektu na podporu a rozvoj metodiky Skills Builder a podnikavého myšlení.

Za celý tým Mgr. Tomáš Dohnanský