Vánoční poselství prvňáčků

Poslední školní den v tomto kalendářním roce, v pátek 17. 12. 2021, jsme ve třídě prožili kouzelný den. Ráno jsme si nachystali úžasnou tabuli plnou dobrůtek. Nechyběly sladkosti, cukroví, chipsy a šampaňské. Za laskavého přispění maminek a tatínků jsme měli vskutku slavnostní menu. Dali jsme si mezi sebou dárečky a radost to byla veliká. I my, paní učitelky, jsme nepřišly zkrátka, tímto moc děkujeme za krásné náramky na ruku. 

Po hodování jsme se vydali do okolí školy a připravili vánoční hostinu také pro zvířátka. U nazdobeného stromečku tak nechyběla jablíčka, mrkev, tvrdý chléb a pečivo. Ani ptáčkové nemusí být smutní, dostali lojové kuličky. My jsme si pustili lodičky z vlašských ořechů po vodě a zapálili prskavky.

Poslední hodinu jsme věnovali výtvarnému tvoření a vyrobili VÁNOČNÍ A NOVOROČNÍ POSELSTVÍ…a co jsme přáli?

„…..V roce 2022 hodně síly, štěstí, zdraví, také píli. Hodně lásky, přátelství – to je naše poselství. Dobrý pocit kéž vás hřeje – to vám všem ze srdce přeje 1. C!“

Den jako korálek…moc se nám líbil. A teď? Hurá na vánoční prázdniny. Prvňáčci a jejich paní učitelky Petra Dvořáčková a Blanka Roháčková

 

Posted in 1.C