KARNEVAL

V úterý, dne 15.2.2022 jsme si ve družince udělali karneval.  Mohli jste tu spatřit mnoho krásných kostýmů jako sluníčko, samuraje, smrtku, princeznu Annu a šaška. Náš program byl zahájen různými hrami. První hra byla hod na cíl, jako další si každý zkusil projít slalom s lžící a pingpongovým míčkem. Velmi oblíbený byl tanec s balónky a poslední, též populární dětská hra židličkovaná. Dále následoval tanec na oblíbené dětské písně, který si děti opravdu užily. Závěrem našeho družinkovského karnevalu bylo slavnostní předávání pamětního diplomu a omalovánky s klaunem. Celé odpoledne se nám moc vydařilo a pevně doufám, že dětem zůstanou krásné vzpomínky na tento den.

 

 

                                                                                                                                                                                                                    Vendula Jírová, vychovatelka