Den lesů

Dne 21.3. jsme si připomněli Mezinárodní den lesů, a proto jsme si ve družince udělali menší projekt k tomuto dni. Nejdříve jsme si k samotnému lesu něco řekli, jak se tam chovat, jaké tam rostou stromy a co v lese za zvířátka žije. Vyplnili jsme si  společně pár pracovních listů, které se týkaly správného chování v lese a zvířátek. Ukázali jsme si dokonce i stopy jednotlivých zvířat a překreslili je na náš projekt. Dále jsme si rozdělili druhy stromů, jejich listy a plody. Posledním bodem našeho programu bylo naučné video o lese. Díky projektu jsme se naučili zase něco nového o naší přírodě.

                                                                                                                                                                                                                          Vendula Jírová, vychovatelka

                                                                                                                                                    

Náhledový obrázek byl vytvořený mnou v programu Canva.