VELIKONOČNÍ VÝSTAVA

Dne 8.4. jsme se vypravili na Velikonoční výstavu do Častolovic. Vydali jsme se na zastávku, kde jsme vyhlíželi příjezd autobusu, který nás dovezl přímo do Častolovic. Jako první jsme na výstavě mohli spatřit zvířátka, která se nám na celé výstavě líbila nejvíce. Mohli jsme vidět ovečku s jehňátky a králíčky. Obdivovali jsme mnoho ručně vyráběných výrobků v podobě pomlázek, kraslic, drátkovaných zvířátek a mnoho dalšího. Viděli jsme tu hodně jarních kytiček, které jsme se učili ve škole a tak jsme si mohli zopakovat svoje znalosti. Dokonce jsme se podívali i na velikonoční výrobky mateřské a základní školy a mohli jsme se tak inspirovat při našem dalším tvoření. S chutí jsme si přečetli i velikonoční říkadla. Na závěr jsme si dali výbornou oplatku. Bylo to moc krásně strávené odpoledne.

 

                                                                                                                                                                                      Vendula Jírová, vychovatelka

 

Náhledový obrázek byl vytvořen v programu Canva.