VESMÍR

Minulý týden jsme se ve družině věnovali vesmíru. Nejdříve jsme si povídali o planetkách a galaxii, co o něm vše víme a jak to tam vypadá. Abychom lépe pochopili, co se ve vesmíru děje, tak jsme si pustili video s postavičkou Paxim, který nám vše vysvětlil a nádherně ukázal v naučných videích pro děti. Každý z nás si vybral planetku, která ho nejvíce zaujala a tu jsme si nakreslili. Vytvořili jsme si všechny planetky a udělali jsme společný projekt, který můžete zhlédnout na chodbě naší školy. Naše další aktivita byla pohybová hra na planetky , u které jsme se moc vyřádili. Ke konci našeho poznávání jsme si přečetli knihu o vesmíru a zahráli jsme si deskovou hru. Díky projektu jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací, které by měl určitě každý člověk znát , protože je přeci důležité, abychom věděli, jak vznikla naše planeta na které žijeme.

                                                                                                                                                                            Vendula Jírová, vychovatelka

 

 

Náhledový obrázek byl vytvořen v programu Canva.