DEN DĚTÍ

Dne 1.6. slavily všechny děti svátek, a proto jsme se rozhodli, že si v tento den vytvoří děti program samy. Každý si tedy vymyslel zvolenou aktivitu, kterou by chtěl uskutečnit. Děti si vybraly zpívání, recitování básniček, tancování, hraní pohybových her a vyrábění. Všechny tyto činnosti se jim vyplnily. Během programu jsme bouchli dětské šampaňské a všechny děti dostaly perníček ve tvaru medvídka. Program se dětem moc líbil a proč by taky ne? Když si ho vybraly samy. Dětem jsme  mohli splnit alespoň malinké přání na jejich svátek. Byla to velmi vydařená akce, na kterou snad budou mít děti hezké vzpomínky.

                                                           

                                                                                                                                                                           Vendula Jírová, vychovatelka

 

Úvodní obrázek byl vytvořen v programu Canva.