Sportovně relaxační týden…DEN DRUHÝ…

V úterý jsme se vydali na výlet do Častolovic. Téma: jízda vlakem, prohlídka zámku, zvěřince a růžové zahrady, relaxace. 

Ráno jsme se sešli buď u školy a odjeli na THD spojem nebo přímo na HN. Odtud jsme už cestovali vláčkem do Častolovic. Počasí nám přálo a bez deště jsme se pohodlně dostali k zámku, kde na nás už čekali kamarádi – žáci ze ZŠL v Rychnově nad Kněžnou. A my poznali bezva kluky a holčičky z 1. E a 2. D třídy a také jejich třídní paní učitelky a paní vychovatelky ŠD. 

Po vydatné svačince jsme se vydali na na prohlídku zvěřince a bylo opravdu na co koukat. Nejvíce se nám líbila mláďátka, která byla velmi roztomilá.

Nezapomněli jsme ani na zámek a z příjemnou slečnou průvodkyní jsme si prošli zámek a jeho komnaty. Každému se nejvíc líbilo něco jiného, ale hračky z dob princezen a princů – ty byly úžasné!

Cesta zpět už byla s drobným deštěm, ale to nám neubralo na dobré náladě a zvesela jsme se vlakem opět vrátili do Hradce Králové. Tam už na nás čekali rodiče a my šli domů. Den se nám líbil. 

Ondra, Filípek, Adélka, Sabirek, Alihanek, Kristiánek, Daneček, Luky, Samík z 1. C třídy

 

Odjezd vlaku směr Častolovice…

Klučičí parta…

Cesta byla veselá…

Venku nám chutná…

Návštěva zvěřince…

Líbil se nám i páv…

Roztomilá mláďátka…

Zámek Častolovice…

Prohlídka zámku byla super…

Zdroj obrázku: https://pixers.cz/fototapety/pohadkovy-zamek-47488911

Posted in 1.C