A co v červnu?

V červnu nás čeká kino ve družině v pondělí 6.  Následující pondělí (13.6.) se naše družina promění na družinu čar a kouzel a budeme se učit jako Harry Potter v Bradavicích. V pondělí 20. června si zasportujeme v trojboji a svoje výkony porovnáme s těmi ze září letošního školního roku. A v pátek 24. června je nejlepší akce družiny v celém roce – DOBRODRUŽNÁ NOC VE DRUŽINĚ! V pátek po obědě pojedeme na malý výlet a potom si opečeme buřtíky na ohýnku za školou a potom… přespíme ve škole. V sobotu ráno si pak dáme velkou slavnostní snídani venku před školou. Už teď tedy poprosím maminky a babičky, aby na nás myslely a dětem upekly s sebou na přespání nějakou dobrotu a na snídani je také samozřejmě srdečně zveme.