Sportovně relaxační týden…DEN PÁTÝ – POSLEDNÍ…

SPORTOVNÍ DEN – to bylo téma pro poslední den sportovně relaxačního týdnu. Úvodního slova se ujala paní učitelka S. Schmiedová a představila nám plán aktivit dne. MOTTO: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Toto motto nás provázelo celý den. 

Spolužáci z 6. třídy – Viki, Radek, Vašek a Honzík nám připravili stanoviště na školním hřišti a my jsme si vesele zasoutěžili a zasportovali. Házeli jsme míčem na cíl, běhali na krátkou trať, skákali do dálky, zvládli slalomový běh a překážkový běh, přenášeli molitanový míček na raketě od líného tenisu a také překonávali vzdálenosti přeskákáním po jedné noze. 

Po přestávce, kterou jsme vyplnili svačinou a odpočinkem, jsme zkusili vědomostní soutěž se sportovní tématikou. Otázky sice nebyly těžké, ale museli jsme hodně přemýšlet. Zvládli jsme 12 otázek a paní učitelky mile překvapili svými vědomostmi.

Na závěr, ve třetí části, jsme byli opět venku a na stanovištích opět sportovali. Aktivity byly: OVEČKY A VLK, HONZO, VSTÁVEJ!, NA JELENA, MRAVENCI. 

Sportujeme rádi, hýbeme se a radujeme z pěkného počasí. Odměnou nám bylo také chutné pitíčko a fixy. Moc děkujeme paní učitelce za zážitky, kterých bylo v týdnu opravdu mnoho.

Filípek, Lukášek, Kristiánek, Daneček, Samík, Sabirek, Ondrášek, Alihan a holčičky Claudinka a Adélka z 1. C třídy

 

 

Zdroj obrázku: http://www.severni-morava.cz/akce-detska-lazenska-olympiada-59740/

Posted in 1.C