Třídní výlet – úterý 28.6.

V úterý 28.6. se žáci 7.C zúčastní třídního výletu na zámek Hrádek u Nechanic a okolí. V plánu je návštěva vyhlídky na Jehlickém vrchu, zámku Hrádku včetně prohlídky (okruh „Lesk a sláva Harrachů“) a okolních lesů. Doprava bude zajištěna linkovým autobusem z Terminálu hromadné dopravy v Hradci Králové a celková cena jízdenek pro žáky je 32 Kč (16 Kč jedna jízda). Cena prohlídky zámku je 70 Kč. S sebou vhodnou obuv a oblečení, pláštěnku, jídlo a pití (v zámecké kavárně bude možnost drobného občerstvení). Více informací o zámku naleznete na: www.zamek-hradekunechanic.cz.

Žáci mohou přijít buďto do školy, kde je v 7.25 hod. u šaten vyzvedne druhý pedagog Mgr. Tomáš Dohnanský – platí hlavně pro žáky navštěvující ranní školní klub, nebo je možný sraz v 8.10 hod. přímo na Terminále na nástupišti E1 (modrá barva pro linkové autobusy). Autobus odjíždí v 8:25. Plánovaný návrat zpět na Terminál je okolo 15:00. V případě změny harmonogramu Vás budu ihned telefonicky informovat.

S pozdravem

Mgr. Tomáš Dostálek