Sportovně relaxační týden

  V pondělí 6.6. jsme se vypravili na planetární stezku na Novém Hradci Králové, abychom si prohloubili znalosti z prvouky. Prošli jsme podél Hvězdárny a rybníku Datlík až k Roudničce, kde nás čekalo hledání ,,pokladu“.

  V úterý 7.6. jsme dojeli vlakem do zámku v Častolovicích, kde jsme navštívili zámecký zvěřinec a poté nás čekala prohlídka zámku. Zaujalo nás poutavé povídání milé slečny průvodkyně o historii zámku a rodu Sternbergů.

  Ve středu 8.6. naše cesta vedla do Obřího akvária. Tady jsme pozorovali spousty druhů sladkovodních ryb žijících v tropech.

 Ve čtvrtek 9.6, jsme se v královéhradeckém Muzeu přenesli v čase do pravěku. V interaktivním programu nám náš pan průvodce  předvedl spoustu zajímavostí ze života  v pravěku.

  V pátek 10.6. jsme strávili v areálu školy. Byly tu pro nás připraveny sportovní hry a aktivity. V druhé části programu jsme  se v rámci tematické vědomostní soutěže dozvěděli spoustu poznatků ze života sportu.

 

 

Zdroj obrázku: https://www.turistika.cz/mista/planetarni-a-galakticka-naucna-stezka

 

 

Posted in 3.C