Vánoční radování

Na naší škole se 15. 12. 2022 uskutečnilo každoroční Vánoční radování, na kterém si žáci všech tříd mohli vyzkoušet výrobu a prodej rukodělných výrobků s vánoční tématikou. Škola tak byla otevřena pro rodiče i širokou veřejnost. Návštěvníci si mohli zakoupit výrobky, navštívit kavárnu a zhlédnout video vánočního představení jednotlivých tříd z minulého roku. Také byl uspořádán bazar knih a vyhlašovala se soutěž o nejlepší dobrotu a vánoční výrobek. Při odchodu se návštěvníci mohli vyfotit ve vánočním fotokoutku či se sněhulákem a své dojmy zaznamenat do školní kroniky. Výtěžek z akce se využije pro potřeby žáků a ke zpříjemnění výuky.

Pokud máte zájem o nezveřejněné fotografie z fotokoutku, ozvěte se prosím na e-mail: veronika.motlova@neslhk.com.