Přehled akcí BŘEZEN

3. 3. 2023                – Třídnická hodina – seznámení žáků s iniciativou Golden Heart. Návrhy dětí na Zlaté srdce pro spolužáka.
5. 3. – 10. 3. 2023
   – Zimní lyžařský a turistický kurz (odjezd v neděli na penzion Anička, Deštné v Orlických horách).                                                                                                               Výuka žáků, kteří na kurz nejedou je dle platného rozvrhu.

20. 3. 2023             – EVVO – Ekocentrum Paleta Pardubice – „Lesy v ohrožení“.
24. 3. 2023              Třídnická hodina – osobnost J. A. Komenského. Připomenutí svátku Dne učitelů.

29. 3. 2023             – Projekt – Měsíc knihy„Strom Literárník“ – 1.- 4. vyučovací hodina, dále dle rozvrhu
31. 3. 2023              – Festival Jeden svět na školách – Bio Centrál (projekce: Oáza, Julieta a želvy v moři plastů. První touchdown)                                                                                           2.- 4. vyučovací hodina, vstupné: 90,- Kč

INFORMACE:
Komens v Bakalářích – zde budou předávány všechny důležité informace pro rodiče a žáky.
Prosím o pravidelné sledování informací ze školy, důležitá upozornění, sdílené dokumenty atd.