Výlet třídy 5.C

   V úterý 11. června jsme se vydaly na výlet do historického centra Prahy, abychom na vlastní oči viděli historické památky a prožili atmosféru velkoměsta.  Naše kroky mířily z hlavního nádraží (dříve Wilsonova) kolem Národního muzea.  Václavským náměstím jsme prošli na Můstek, odkud jsme zamířili k Obecnímu domu, abychom se potěšili krásou této secesní stavby. Dále jsme zamířili  na Staroměstské náměstí, kde jsme si prohlédli Orloj. Poté nás čekala procházka malebnými uličkami na Karlův most a odtud jsme kolem Čertovky prošli na Kampu. Tam jsme se nasvačili z vlastních batůžků. Po krátkém oddechu jsme zamířili procházkou k Národnímu divadlu, odkud jsme metrem odjeli k vlaku na Hlavní nádraží.

Výlet se zdařil, počasí nám přálo a do Hradce jsme přijeli plni krásných zážitků.