Co nás čeká v říjnu?

• V pondělí 4. října vyjedeme městskou dopravou do města a prozkoumáme a pohrajeme si v Šimkových sadech.
  • Následující pondělí 11. října pojedeme opět autobusem, tentokrát ale do lesa a hrát si budeme na rytířském hradišti v hradeckých lesích.
  • Hned další den budeme mít taneční odpoledne a uvidíme jak nám to půjde.
  • V pondělí 18. října se vydáme za pokladem. Stopovat budeme starší kamarády ze školní družiny.
  • Na poslední říjnové pondělí 25. října si připravte draky a pozvěte větry z hor. Draky budeme pouštět na stráni v  lesoparku za školou.
  • Také se těšíme na společnou podzimní slavnost, kde se potkáme s rodiči a prarodiči, sourozenci a kamarády.
  • .A na konci měsíce nás čekají podzimní prázdniny. Provoz školní družiny bude v těchto dnech přerušen.
  • Ještě poprosím, ať mají děti dále v sáčku v šatně tepláky na převlečení ven a informuji, že náplní školní družiny není vypracovávání školních domácích úkolů s dětmi.