Návštěva divadla MINOR v Praze

Informace pro účastníky výletu do Prahy:

NÁVŠTĚVA DIVADLA MINOR V PRAZE

Vážení rodiče, milé děti,

výlet do předvánoční Prahy se uskuteční v neděli 17. prosince a v divadle MINOR navštívíme představení NANUK. https://www.minor.cz/repertoar/vanocni-pribeh  

Sraz účastníků: 17.12.2023 v 6.50 hodin na hlavním nádraží v Hradci Králové. Odjezd vlakem v 7.08 hodin.

Program: V Praze půjdeme do divadla pěšky přes Václavské náměstí (1,5 km). Představení začíná v 10.00 hodin. Před i po vystoupení si děti pohrají v krásné herně divadla. V poledne se stavíme v McDonalds u divadla, ale děti můžou mít svoji svačinu. Na nádraží půjdeme zpět přes ulici Na Příkopech se zastávkou v obřím hračkářství Hamleys Prague. Odjezd vlaku z Prahy v 15.09 hodin. Děti, které s sebou budou mít rodiče si mohou po divadle připravit vlastní program.

Návrat: Příjezd na hlavní nádraží v Hradci Králové v 16.50 hodin.

Cena: Vstupenka do divadla a jízdné tam i zpět je družinovým dětem hrazena z programu JAK na podporu inovací v zájmovém vzdělávání.

Sourozenci, rodiče a prarodiče si vše hradí. Vstupenka dětská 140,-, dospělá 190,-. Jízdenka tam a zpět ČD dětská 170,-, dospělá 300,-. Cena je již po slibované slevě! Místenky jsou zajištěny pro všechny. 

Těší se vychovatelé Radka Černohousová, Lucie Kozáková, Ráďa Černá a Pavlína Majerová