LEDEN je tady!

V lednu se snad dočkáme i sněhu a mrazu, proto připomínáme, že je důležité, aby měly vaše děti v šatně připravené oteplováky nebo podobné kalhoty a teplou bundu. Samozřejmostí musí být nepromokavé rukavice, čepice a nákrčník nebo šála. Snažíme se s dětmi využít krátký čas zimního sluníčka ke zdravému vyvětrání a nachytání potřebného vitamínu D. 

A akce? V pondělí 15. ledna si zahrajeme opravdový bowling. Pojedeme do malšovického A-sportu. V pondělí 22. ledna máme objednaný program muzikoterapie u nás ve družině. A na pondělí 29. ledna jsme si připravili vědomostní soutěž O nejchytřejšího Honzu, ve které mohou děti využít vše, co se ve škole od září naučily. 

V pátek 2. února, v době pololetních prázdnin bude provoz školní družiny přerušen.

Plánujeme chodit s dětmi bruslit. Samozřejmě jen s těmi, kdo chtějí a mají brusle, ochranou helmu, popř. chrániče. Prosím, do zprávičky v úkolníčku nám označte zájem.  

Vaše školní družina vám přeje hodně štěstí a zdraví v roce 2024.