Beseda se spisovatelem a scénáristou Petrem Hudským

V úterý 14.9.2021 navštíví naši školu spisovatel a scénárista Petr Hudský. Povídat si bude s žáky 6. ročníku 4. vyučovací hodinu a po obědě přečte svoji pohádku dětem školní družiny v knihovně. Děti ze školní družiny znají dobře jeho knížky o telátku Popletovi a tak si pro pana spisovatele připravili krátké divadelní představení. Hlavní roli bude mít samozřejmě telátko Popleta. Scénáře Petra Hutského známe ale všichni. Je totiž autorem oblíbených detektivních seriálů Kriminálka Anděl, Labyrint a Hlava Medůzy. V České televizi také běžel moc pěkný film podle jeho scénáře Můj strýček Archimedes. Ale úplně každý se dívá na štědrovečerní pohádky a tak zná jeho pohádky Princezna a půl království, Korunní princ a Pravý rytíř.