Prosinec a naše čekání na Vánoce

V prosinci budeme prožívat postupné adventní čtení a těšit se na Vánoce. Určitě si i užijeme sníh. A proto připomínám, že děti potřebují dobré oblečení na odpoledne.

I v zimním období se snažíme každé odpoledne s dětmi strávit aspoň chvilku venku.

Prosíme, vybavte děti odpovídajícím oblečením (čepice, šála, nepromokavé rukavice, šusťáky nebo oteplováky.

Dětem, které nebudou mít oteplené nebo nepromokavém kalhoty nedovolíme používat boby a jezdící lopaty!

Akce jsme připravili následující: v pondělí 4. 12. si zasportujeme v oblíbeném Fly Zone parku, ve středu 6.12. přijdou lektorky a naučí nás plést přívěsky,

V pondělí 11.12. si děti samy rozhodnou, co je láká, v neděli 17.12. se těšíme do divadla MINOR v Praze.

Určitě stihneme i upéct cukroví, tak pěkný Advent všem.