DEN ZEMĚ

Dnešní den byl opravdu moc prima. Oslavovali jsme naši matičku Zemi. Povídali jsme si o pokojových rostlinkách, které máme ve škole a jak o ně pečovat. Zasázeli jsme muškáty a zaseli semínka ředkviček do truhlíků. Už se těšíme, až si na ředkvičkách pochutnáme. Také jsme si povídali o správném třídění odpadu a“ odevzdali “ odpad do správných popelnic.

Vydali jsme se do lesoparku a lesa za školou a plnili jsme úkoly, které pro nás vymyslely paní učitelky. Zahráli jsme si jarní hry a povídali si, co je pro naši planetu důležité. Paní učitelky nás moc pochválily a my jsme si odnesli za svoji dobrou práci diplom a sladkou odměnu.

Holky a kluci  z 1.D a 1.C a paní učitelky

 

sázíme sazeničky
sejeme semínka
očekávání
sejeme, sejeme
třídění odpadu
úkoly v lesoparku
hodnocení´= odměna