Den dětí

Děti 1. stupně v pondělí prožily veselý den plný milých překvapení. A proč? Slavili jsme MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ. Začalo to v mnoha třídách hned ráno netradiční výukou zábavnou formou. Hodiny tak byly plné křížovek, hádanek, rébusů, soutěží, pracovních listů a rozličných aktivit.

Oslavy pokračovaly také v tělocvičně, kde děti hrály míčové hry. 

Páťáci strávili celé dopoledne v přírodě. Kolem Zvoničky došli do přírodní památky Na Plachtě, kde na ně čekal sladký poklad. Také hledali rozstříhané kartičky s obrázky zvířat, povídali si, hráli hry, fotbal. Prostě den pro RADOST.

I ostatní paní učitelky odměnili své žáčky zmrzlinou a pobytem venku na dětském hřišti. A tak si mohly děti zasportovat společně se svými spolužáky.

Milé děti, vše nejlepší!

 

 

Z

Zdroj obrázku: https://www.gmvv.cz/school-life/clanky/aktuality/item/1063-mezinarodni-den-deti